adrapanagroup

شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

جام‌جهانی 2018 روسیه 5 روز دیگر آغاز می‌شود و 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند. 24 خرداد بازی های جام جهانی روسیه آغاز خواهد شد و همه ی مردم به مدت یک ماه، پای تلویزیون و مسافران تور روسیه هم از داخل استادیوم‌ها، مسابقات جام جهانی را دنبال خواهند کرد. در ادامه با آدراپانا همراه باشید.


مطالب مرتبط: تهیه ی ارز مسافرتی برای مسافران جام جهانی روسیه


سایت فیفا تا آغاز برگزاری جام‌جهانی 2018 روسیه اقدام به روزشمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روزهای باقی مانده یک واقعه مربوط به جام‌جهانی را مورد بررسی قرار داده است.


شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

استادیوم لوژنیکی یکی از دو استادیوم واقع در شهر مسکو است که تمام تلاش خودش را کرده است تا در دو تاریخ افتتاحیه (۲۴ خرداد) و اختتامیه (۲۴ تیر) بهترین عملکرد را داشته باشد. چهار سال پس از اینکه آلمان، در ورزشگاه شهر ریودوژانیرو قهرمان جهان شد، جام قهرمانی این بار به سوی دیگر جهان سفر کرده است، جایی روسیه از آن به شدت دفاع خواهد کرد تا جام در خانه باقی بماند. در کنار بلیت مسابقات، دوست داران فوتبال از سوی دولت روسیه، شناسه طرفداری (Fan ID) دریافت خواهند کرد.


شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

شناسه طرفداری، از سوی دولت روسیه برای افزایش امنیت مسابقات در نظر گرفته ‌شده است. شما باید قبل از خرید بلیت، مشخصات خودتان همانند شماره گذرنامه، ادرس، شماره تلفن و عکس خودتان را در سایت مربوط به صدور شناسه طرفداری آپلود کنید تا اداره گذرنامه و اطلاعات روسیه، عدم سوء سابقه شما را به وسیله صدور یک کارت که شامل شناسه طرفداری می‌شود، صادر کند. شناسه طرفداری در کنار پاسپورت و ویزای روسی باید در کنار شما حضور داشته باشد. همچنین می‌توانید این کارت‌ها را در خود روسیه و محل برگزاری مسابقات تهیه کنید.


شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

بلیت برخی از مسابقات روی سایت فیفا پیش فروش شده‌اند. تنها کسی که این بلیت‌ها را خریداری کرده است، می‌تواند به وسیله آن وارد ورزشگاه شود. این کار دولت روسیه باعث شده است که بازار سیاه فروش بلیت‌های مسابقات به کلی مختل شود.


شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

در طول زمان برگزاری مسابقات، قطارهای داخل شهری روسیه که به سفرهای شبانه معروف هستند، رایگان در خدمت گردشگران قرار خواهد گرفت تا بتوانند همه جای روسیه را زیر پای بگذارند. پروازهای بین‌شهری برای همه مسابقات وجود خواهد داشت تا طرفداران فوتبال هیچ بازی را از دست ندهند. هرچند باید جیپ پرپول و فکری آسوده برای حضور در روسیه و جام جهانی 2018 داشته باشید.


شمارش معکوس شروع بازی های جام جهانی روسیه

+ نوشته شده در  يکشنبه 20 خرداد 1397ساعت 16:38  توسط admin  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]